МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Реформа корпоративного управління ДП "НЕК "Укренерго" сприятиме підвищенню ефективності роботи підприємства

19.06.2017 | 22:47

 

 

У Міненерговугілля відбулось чергове засідання робочої групи з реформування корпоративного управління ДП «НЕК «Укренерго».

 

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції та координатор зазначеної робочої групи Наталія Бойко висловила впевненість, що вже найближчим часом розпочнеться реформа корпоративного управління та буде створена незалежна наглядова рада ДП «НЕК «Укренерго» за участю кращих українських та іноземних фахівців.

 

Учасники дійшли компромісу та погодили проект Статуту ДП «НЕК «Укренерго» з урахуванням пропозицій, висловлених Міністерством та донорською спільнотою.

 

Домовлено про те, що фінальний проект Статуту ДП «НЕК «Укренерго» спрямує цього тижня до Міністерства для його подальшого затвердження.

 

Нагадаємо, реформа корпоративного управління НЕК «Укренерго» здійснюється у рамках виконання Третього енергопакета. Ключові міжнародні донори (Світовий Банк, ЄБРР, ЄІБ, ЄК та Енергетичне Співтовариство) підтримали ініціативу Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо здійснення зазначеної реформи. Ініціююча зустріч відбулася у Міненерговугілля 8 лютого цього року.

 

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=249724226

 

Фото можна переглянути тут.

 

версія для друку