МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Підготовка Енергетичної стратегії України буде здійснюватися на базі Національного інституту стратегічних досліджень

14.09.2016 | 14:59

 

 

Управляючий комітет з питань координації роботи з підготовки проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року обговорив деякі питання  процедури його розроблення. Зокрема, запропонував визначити головним виконавцем робіт з підготовки проекту документа Національний інститут стратегічних досліджень.

 

У засіданні Комітету, що відбулось 13 вересня,  взяли участь Міністр Ігор Насалик, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, голова НКРЕКП Дмитро Вовк, фахівці Міненерговугілля.

 

Міністр Ігор Насалик зазначив про важливість розробки стратегічного для галузі документа, повідомив про підсумки роботи незалежних експертів та  закликав до об’єднання зусиль для найскорішої підготовки проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2035 року.

 

Під час засідання голова НКРЕКП Дмитро Вовк наголосив, що необхідно забезпечити систематизацію напрацювань незалежних експертів та попередніх розробок, здійснених різними групами фахівців у попередні роки. Також повідомив про згоду експертного середовища надавати допомогу та сприяти в підготовці Енергетичної стратегії України.  «Коли буде напрацьовано цілісний документ, перейдемо до процедури узгодження та громадського обговорення», - наголосив Дмитро Вовк.

 

Керівник Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики Міненерговугілля Олександр Пономаренко зазначив про потребу налагодження тісного взаємозв’язку між експертами, які працюють над підготовкою зазначеного проекту, та структурними підрозділами і підприємствами Міненерговугілля, тому запропонував продовжити роботу в цьому напрямку та поліпшити  обмін інформацією.

 

Олександр Домбровський підтримав пропозиції щодо вдосконалення процедури підготовки зазначеної Стратегії.

 

версія для друку