МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Офіційне роз'яснення з приводу кадрових рішень щодо керівництва ДП ВК "Краснолиманська"

08.10.2015 | 15:38

 

 

ДП ВК «Краснолиманська» - одне з найбільших самодостатніх вугледобувних підприємств України, яке належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Основний напрямок діяльності ДП «ВК «Краснолиманська» - виробництво високоякісного коксівного та енергетичного вугілля.

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості цього тижня ініціювало проведення позапланового внутрішнього аудиту ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» за січень-вересень 2015 року. Метою проведення зазначеного аудиту є надання оцінки діяльності підприємства в частині законності та достовірності фінансової звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку, дотримання актів законодавства з питань стану збереження активів та управління державним майном.

 

На час проведення аудиту виконуючим обов'язки керівника ДП ВК «Краснолиманська» призначено Віталія Зюзька, який на цьому підприємстві обіймав посаду заступника генерального директора та є представником того ж трудового колективу. Повноваження Володимира Кисельова як директора було припинено згідно з наказом Міністерства.

 

Зазначені заходи зумовлені необхідністю встановлення об’єктивних висновків щодо роботи підприємства з метою якнайскорішого відновлення його стабільної роботи. Процедура призначення нового директора шахти відбудеться після завершення аудиту та відповідно до встановлених законом процедур.

 

Міністерство докладає максимум зусиль для того, щоб трудовий колектив шахти мав можливість вчасно отримувати заробітну плату, а держава  – прибуток від ефективної діяльності шахти.

 

версія для друку